07/05/2025
Skvělá 6. S z Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži a jejich prosvětlené tablo 🥳
Studenti za mnou často přijdou s několika nápady, řeknu jim svůj pohled a oni následně hlasují o tom, kterým směrem se nakonec vydají. Už delší dobu jsem si ne/skrytě přál, aby maturitní tablo mělo i nějaký přesah. A tohle tablo nevzniklo jen jako vzpomínka. Studenti se rozhodli spojit ho s dobrou věcí – podpořit projekt Světluška - Nadační fond Českého rozhlasu, který pomáhá lidem se zrakovým postižením. Jistě jej znáte, případně mrkněte na jejich stránky https://svetluska.rozhlas.cz/
Tablo najdete v Kroměříži ve vitríně u Černý OREL - wellness hotel pivovar čokoládovna
U tabla najdete QR kód, přes který můžete poslat libovolnou částku přímo na účet Světlušky (vše je s nimi domluveno a vědí o tom).
Budeme rádi, když se zastavíte, podíváte se a třeba i pomůžete dobré věci 🙏