01/01/2026
✨ Z celého srdce vám všem přeji šťastný nový rok 2026! ✨
Jsem opravdu vděčná za každého z vás. Za důvěru, za setkání, za všechny krásné příběhy a vzpomínky, které jsem pro vás mohla zachytit.
Jedno obrovské DĚKUJI patří právě vám. 🫶
Rok 2025 byl neskutečný frmol. Jeho závěrem jsem se na chvíli odmlčela a věnovala tolik potřebný a cenný čas své rodině – už to bylo opravdu nutné. Na konci roku jsem totiž přecenila své síly a vyčerpání mě dostihlo doslova za minutu dvanáct…
Tohle období je pro mnohé z nás časem bilancování, vzpomínání a tvoření nových předsevzetí. Já na předsevzetí moc nejsem, ale cítím, že rok 2026 pro mě bude velkou změnou.
Jak už mnozí víte, na jaře 2026 otevíráme dětskou skupinu Beruška v Kozašicích, kterou budu mít tu čest vést a vytvářet. Bude to klidné, rozmanité a tvořivé místo pro děti, plné aktivit – přesně takové, jaké mě baví a naplňuje. 🐞🌿
📸 Fotit samozřejmě nepřestávám, jen dojde k omezení a zrušení některých focení:
– minifocení (dýně, melouny, citronky a další tematická) prozatím neplánuji.
– zůstává jarní focení se živými zvířátky 🐥🐰- odkaz na událost s termíny již brzy a 🎁🎄vánoční focení (i když letos nebudu fotit až do poloviny prosince)
Nadále budou možné také:
🤍 rodinné
🤍 těhotenské
🤍 párové
🤍 narozeninové
🤍 novorozenecké focení
⚠️ Termínů ale bude výrazně méně, proto prosím sledujte stránky. Vím ale, že se příspěvky mnohým z vás nezobrazují –
👉 pokud máte zájem, napište mi pod tento příspěvek smajlíka, tečku nebo cokoliv a já si vás zapíšu na seznam. Vždy vám pak pošlu odkaz na událost s termíny přímo do zprávy. 😇
📆 Pokud už teď víte, že budete mít zájem o jakékoliv focení od teď do května, ozvěte se mi prosím co nejdříve. 🙏
🎁 Jako malé poděkování mám pro vás soutěž
– dárkový poukaz na focení (10 fotografií) s platností do konce roku
➡️ zanechte mi tady komentář, vzkaz, cokoliv a v neděli 4. 1. vylosuji jednoho z vás 😇
Děkuji za vaši přízeň a budu se moc těšit na další setkávání s vámi i v roce 2026. 🙏🤩📸
Vaše Terka 💛