16/04/2026
Začíná to vždycky stejně…
„budeme hodný“ 😄
Chvíli to tak i vypadá. Pak přijde první nápad. Pak druhej. A pak už to jede. Sluníčko, trochu smíchu, trochu blbnutí. A přesně o tom to je.
Rodinný focení pro mě není o tom, aby všichni stáli a koukali do foťáku. Je o tom zachytit, jaký to mezi váma fakt je.
Jestli chceš něco podobnýho, termíny najdeš přes odkaz v profilu.