14/12/2025
Viděla jsem jedno skvělé reelsko a to mi připomnělo, co vlastně cítím. A pomohlo mi si uvědomit, že tohle jsem asi prostě já. Asi už je čas se “vycomingoutovat” a přiznat si, že tohle jsem já v celé své “kráse”.
Proč teď? Zaprvé s tímhle bojuju už cca 4 roky. Někdy méně, někdy více. Poslední rok více. Tak moc, že se to stalo absolutní součástí mě. Každý den. A čím vic se to děje a objevuje, tím víc to samozřejmě chci doslova zaplašit. Jenže me došlo něco zásadního.
Já se nejvíc bojím strachu. Jako Harry se bál mozkomora a profesor Lupin mu říkal, že to je moudré. Mě by se totiž na hodině obrany proti černé magii nezjevil pavouk(i když ten asi taky), ani měsíc, nebo bubák. Asi bych se zjevila já. Já, když mám panickou ataku.
A jednoduché řešení je přece expecto patronum. A hlavně- hodně dobrá šťastná vzpomínka. A těch já mám i přes to všechno jen za poslední rok tolik, že mozkomorú může přijít klidně celej Azkaban- mě je to f*k! A kdyby něco, můj patron je ve tvaru border kolie🙏🏻😆 Laň ode mě nečekejte😀
❤️🙏🏻