Foto, video Karlovy Vary

Foto, video  Karlovy Vary Natáčení svateb - moderní kamera a střih. New born - focení miminek a nastávajících maminek Svatební video, focení miminek, focení dětí, těhotenské focení

To je tak neuvěřitelně aktuální až z toho mrazí.
28/03/2020

To je tak neuvěřitelně aktuální až z toho mrazí.

„Žádám vás snažně, abyste nepodpořili ty, kteří vám slibují, že všechno vyřeší za vás. Takoví lidé chtějí, abyste jen mlčeli, poslouchali a drželi krok. Žádám vás snažně, abyste nepodpořili ty, kteří mají diktátorské sklony, příliš často mění názory, nejso...

28/03/2020

Pandemie podle kněze není božím trestem, ale příležitostí ukázat, jací skutečně jsme. "Všichni se odkopeme," říká.

17/02/2020
Konečně to nekdo řekl nahlas! Když muž bije ženu je to domácí násilí. Když muž bije malou holčičku je to výchova??
04/12/2019

Konečně to nekdo řekl nahlas! Když muž bije ženu je to domácí násilí. Když muž bije malou holčičku je to výchova??

„Působit dětem bolest ve výchově bylo běžné ještě v mém dětství, je to široce schvalováno do dneška. Většina stále facku považuje za přiměřený výchovný prostředek. Pokud by ale dozorce ve věznici dal někomu facku, bylo by to shledáno jako protiprávní jednání,“ říká ombudsmanka Anna Šabatová. Souhlasíte?

23/06/2019

Chudým bral a sobě dal. Kozel zahradníkem, vlk pasáčkem.

"Pro mnoho lidí v této republice, zdá se, vypadá střet zájmů jako jakási nevinná konstelace, kde není úplně zřejmé, co člověk chce (má "střet ve svých zájmech"). Jedná se ovšem o věc mnohem závažnější, v ekonomii je to jeden z největších hříchů, a to hned z několika důvodů.

Ve zkratce znamená střet zájmů toto: kozel zahradníkem. A teď nejde jen o to, že kozel sežere zelí, které není určeno pro něj, ale že dělá pravý opak toho, co má dělat řádný zahradník: hledět, aby zahrada vzkvétala. Což znamená pečlivě hlídat zelí, aby jej kozel a jiní predátoři neokusovali. A také pěstovat jiné plodiny, než na kterých má evidentní zájem kozel.

Jde též o to, že střet zájmů zamlžuje úsudek, zkresluje volbu. Nemohu se rozhodovat nezávisle, jsem-li na něčem závislý. Kozel nedokáže ani pořádně posoudit, co na zahrádce pěstovat (zelí, zelí, zelí!). Květiny? Brambory? Nic z toho. Není tedy problém jen to, že kozel sní zelí, které není pro něj, ale že to ovlivní péči o vše, co se na zahradě pěstuje.
Člověk ve střetu zájmů nemůže ani jednu svou funkci vykonávat moc dobře, protože mu překáží ta druhá.

Nemůžete běhat a přitom večeřet. Pokud (již) nemá náš premiér s Agrofertem nic společného, proč se do vyšetřování EK vůbec montuje? Mělo by mu to přece být ukradené. Teď je z útoku na jednu firmu, která je podezřelá, že kradla a nadále okrádá Českou republiku, hned útok na celou Českou republiku. Z celé EU je najednou nepřítel − a to už je šílená cena za tuto šílenost. Kdyby dotyčný premiér nebyl ve střetu zájmů, bylo by v jeho nejlepším zájmu tuto "hydru" vyšetřit. V České republice již skoro není úřadu, který by nebyl zaslepen premiérovým vlivem − už to je špatně. Je přece šíleně špatně, že tyto věci musí premiérovi říkat ulice a Evropská komise, a ne například ministryně spravedlnosti. Ehm.

A to je další věc. K takovému člověku se přimkne jen někdo, kdo s tímto očividným střetem zájmů nemá morální problém. Což už samo o sobě omezuje výběr odborníků, kteří jsou ochotni si kvůli vládnímu angažmá s takovým premiérem pokazit svou odbornou reputaci. I oportunista si musí dobře rozmyslet, zda mu toto krátké angažmá za to stojí.

Další téma: co podnikatelé v oblastech blízkých podnikání premiérovu? To skutečně žijeme v zemi, kde Goliáš mlátí Davida a všichni členové vlády a koaliční poslanci kolem jen bojácně přitleskavají a doufají, že se jich na to nikdo z médií nezeptá? Jak zde mají prorazit malí začínající podnikatelé, když si dotace určené pro ně vezme behemot? Behemot, který je navíc srostlý s premiérem, který má poslušné úřady na své straně?

Šel do toho s čistým úmyslem?

Kdyby měl čisté úmysly a velký plán, jak změnit zemi k lepšímu, dávno by se střetu zájmů zbavil a věnoval se plně republice, k čemuž byl zvolen. Již měl mnoho let na to, svůj mesiášský balíček uskutečnit nebo alespoň předvést. Pokud chcete, aby vám někdo uvěřil, že jste mesiáš, proti kterému se spikne celý satanem ovládaný svět, musíte ukázat něco aspoň trochu zázračného nebo aspoň výjimečného. Co ovšem vidíme, je velice průměrný výkon ve funkci nejvyšší.

Tato vláda se dostala k moci díky slibu, že utne korupční hydru. Jenže co se stalo? Nic. Kde je ten zástup chycených korupčníků, kde odzbrojený ten všudypřítomný matrix (vzpomínáte?)? Dodnes našinec neví, co tímto jinotajem vlastně básník chtěl říci. Že bude chytat hospodské za korunové úniky? Že zde budeme cedit komára a polykat přitom velblouda?

Jak bych si přál, aby se ulice a všichni škarohlídové včetně komise mýlili a my mohli mít premiéra, který není podezřelý z trestných činů a z toho, že chudým bral a sám sobě dal. Že to vše byl zlý sen, který se rozptýlí informacemi. Jak bych si přál, aby nehrozila ta ostuda, že náš demokraticky zvolený premiér skončí před soudem a možná za mřížemi. Kéž by mu na jeho "bývalých" firmách nezáleželo. Všem by se dýchalo lépe.
Bohužel to zatím vypadá, že se ulice ani zlí jazykové nemýlili.

Náš premiér je ve střetu zájmů velikém jako Agrofert a jeho kozlování pošpiní i ty nejsvětější a nejodvážnější činy, které by pro tuto zemi udělal. Co je na tom pikantní, je, že žádné neudělal. Žádné reformy důchodu či zdravotnictví, nebo urychlení soudů, žádné vysekávání z matrixu, žádné hluboké zamyšlení, jak a kam kormidlovat republiku, žádné budování mezinárodní prestiže, žádná fiskální konsolidace atd. Snad to brzy prohlédnou i jeho voliči."

Autor: Tomáš Sedláček. Psáno pro Hospodářské noviny.

V neděli 23/6 se sejdeme na Letenské pláni: LETNÁ - Je to na nás! 👈

Jedno krásné vánoční focení :)
02/12/2018

Jedno krásné vánoční focení :)

22/10/2018
25/02/2018
Tak Aničku už fotím od narození potřetí a ona je prostě krásná :)
25/02/2018

Tak Aničku už fotím od narození potřetí a ona je prostě krásná :)

ještě jedna Vánoční :) Vendulka
17/12/2017

ještě jedna Vánoční :) Vendulka

Tatínkové se moc rádi nefotí to ovšem neplatí když je tatínek Ital. Nedalo mi to a mám dovoleno zveřejnit tuhle krásnou ...
03/12/2017

Tatínkové se moc rádi nefotí to ovšem neplatí když je tatínek Ital. Nedalo mi to a mám dovoleno zveřejnit tuhle krásnou fotku.

Moje milovaná modelka  na focení,  Vendy :) jak říká její maminka reklama na štěstí.
03/12/2017

Moje milovaná modelka na focení, Vendy :) jak říká její maminka reklama na štěstí.

Adresa

K Letisi 148
Karlovy Vary

Telefon

+420776123451

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Foto, video Karlovy Vary zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Foto, video Karlovy Vary:

Sdílet