04/06/2026
Mami, pojď tentokrát taky na fotku…“ 🤍
Ne jenom děti v mobilu! Ne jenom rychlý momentky někde na výletě. Ale i vy spolu, všichni, v nádherným relaxačním prostředí. I MAMINKA sama! 😍
Vystoupíte z auta a děti okamžitě běží dovnitř. Dobrovolně. A pak slyšíte “jééé” 😍😍😍 Stresy z “nefunkčních dětí se rozpadnou, už jsou ve skleníku, bosy. Tak jdete taky 😃
Je tam teď tak krásně, že se ani mě odtud poslední dny nechce domů 🌿
Večer tam jde nádherný světlo, děti tam pobíhají, nikde nikdo… celý to focení je strašně pohodový.
Žádný “usmějte se“.
Žádny stresy z toho, že děti chvíli neposedí 😃
Prostě si jen chvíli budete spolu.
Až do konce června budu ve skleníku fotit každý úterý, středu a čtvrtek večer ✨
Vždycky jen 3 rodinky za den, ať na vás nemusím spěchat a máte tam klid.
Pak na dlouho mizím s Máťou na cestu po Skandinávii a po návratu už pomalu začnu chystat podzimní a vánoční focení 🤍
Tak kdybyste chtěli takový obyčejně neobyčejný letní fotky, teď je ten správný čas 🌿
✨ Jablonec nad Nisou
✨ 1790 Kč / 5 upravených fotek
Pája
Rezervace na: https://photopaja.reenio.cz/cs/service/proskelny-letni-atelier-67072/2026-06-09 nebo www.photopaja.cz - rezervovat termín :)