23/04/2026
Ještě jednou patří velké poděkování Jablonec nad Nisou - oficiální za pozvání na setkání fotografů Jablonecka. Potěšil nás i drobný dáreček a milé pohoštění. 😊🙏Rád bych označil všechny, co jsou na fotce ale bohužel. Určo se pánové poznají 😀