16/12/2025
Vánoční svátky už klepají na dveře a rok 2025 odpočítává už poslední dny.
Tento rok byl pro mě trošku náročnější ale naprosto úžasný. Chtěla bych moc poděkovat všem, se kterými jsme se opět setkali na vánočním focení. Všichni jste byli šikovný, krásně sladění. No byla to jedna velká radost. Moc se těším na příští rok až se zase budeme setkávat na focení i mimo něj.
Vy jste můj motor a díky Vám mohu dělat to co mě naplňuje a co miluji.
Veliké díky patří mému drahému Jiříkovi, který mě opět doma zastoupil❤
Chtěla bych Vám všem popřát krásné svátky vánoční v kruhu rodinném. Užívejte si klid a pohodu, cukroví, pohádky a vaječňák 😁. Všem dětem přeji ať se splní všechna jejich přání a vykouzlí jim úsměv na tváři.
Na Nový rok Vám všem přeji hlavně pevné zdraví. 🤗
Budu se na Vás všechny opět moc těšit v příštím roce☺📸🤗.
Vaše fotografka Verča .🙂