23/01/2026
ahoj v 2026! je tu vůbec ještě někdo? 😁 pojďme si říct, že tohle období se u mě nese vždy tak trochu ve znamení zimního spánku. je to nejklidnější část roku kdy ,,nemusím”, fotí se obecně míň, vstřebávám uplynulej rok, kterej byl pracovně neskutečnej a nabírám síly na ten nadcházející. a poprvý letos musím říct, že bez výčitek. i když vím, že si to zasloužím a potřebuju si vorazit, tak hlava je přísňák a je to s ní občas těžký, o to víc jsem ráda, že letos tomu tak není. možná k tomu taky trošku přispělo to, že jsem se hned zkraje roku trochu přiotrávila jídlem a nic ani dělat nemohla 😁
občas máme tendence zapomenout na skvělý věci, který jsme zažili, protože to bylo i těžký a bolavý, o to víc je hezký otočit se, znova si ten rok projet a zrekapitulovat si, co hezkýho jsme zažili a být za to vděčný. pracovně musím říct, že 2025 pro mě byl asi nejnašlapanější a pracovně nejúspěšnější (zatím 🤭✨) skvělý pracovní příležitosti, skvělý lidi, který ke mě přišli na focení (tak moc děkuju), moje stálice, za který nemůžu být vděčnější - vy to víte, doufám, že to víte! 🫶🏻 tolik nádherných svateb, u kterých jsem se s váma smála i brečela (jo jsem profi plačka, to už víme 😁) a taky to, že díky focení můžu dělat radost těm, který mám nejradši - konkrétně tohle nabralo loni úplně jinej rozměr ! 🥲🫶🏻 bylo toho hodně a bylo to krásný, ale..
letos to chci taky trochu jinak. pro sebe. nedávám si předsevzetí, nesnažím se něco měnit na sílu, měním priority a posouvám sebe na první příčky, což jsem dřív nedělala, naopak. často jsem jela přes sebe, přes svoje limity a neuměla si říct, kdy už stačí. v momentě kdy jsem stíhala to do listy jsem si nesmyslně přidávala další a další úkoly a kladla na sebe větší tlak. miluju svou práci. hrozně moc, ale taky už vím, že to jde dělat jinak. loňskej rok byl pro mě velkej a zásadní pracovně, letos bych si moc přála, aby stejně skvělej a velkej byl v osobní rovině ✨ a s tím se taky pojí jedna velká novinka - pouštíme Prahu a vracíme se domů, přesněji řečeno do Kroměříže 🫶🏻✨ blíž k našim nejbližším, blíž k sobě. Prahu jsem si zamilovala a vždycky to pro mě bude náš první domov. ale je čas vrátit se tam, kam patřím 🫶🏻