11/02/2023
Běžte se podívat a podpořit profil Lukáše! urbex_by_rychy Fotografii a Urbexům se už nějaký pátek věnuje jde to vidět😻.
Před dvěma lety mne napadlo začít fotografovat má oblíbená opuštěná místa ve všech ročních obdobích. Přitom jsem doteď žádnou koláž čtyř fotografií nepřidal. Jedním z důvodů je zánik těchto míst... Už v době, kdy jsem tento snímek pořídil, byl důl v likvidaci. Podobně tomu bylo u dalších třech míst, která jsem si vybral, a tak mi vlastně zbyly jen zimní fotografie , jako je tato.
Za několik dní to budou již čtyři měsíce od chvíle, kdy byla odstřelena skipová věž v Měděnci, kvůli čemuž i tento pohled na vlastní oči už nikdy neuvidím... Naopak, až opět vylezu na Mědník a podívám se tímto směrem, budu cítit prázdnotu, nenaplněnost a smutek.