03/11/2022
Rok se s rokem sešel, já o tom instagramíčkování stále jen mluvil a mluvil a já tu svoji vysokotonážní balistickou p***l stále nezvedl a nezvedl. Modelka na fotce div že skoro neodmaturovala. Rok byl dlouhej jak cesta na poštu pro balík a stalo se tolik věcí. Nejen, že jsem zjistil, že Ordinace stále běží, ale stihli tam Mázla jak zastřelit, tak odzastřelit (CTRL-Z?), nemůžu si už ani dělat p***l větou „Nedělej Zag—“ a já jsem zas o rok starší. Dinosauři mi už ani nevyzní jako nějak moc daleká historie a vzpomínky, jak jsme s Kájou Tutanchámonem pili čaj ve školce na písku a stavěli si pyramidky z cukru a velbloudích hov… jsou stále tak živé…
Uteklo toho času zkrátka mnoho, že by z toho člověka až píchlo v umělým kyčelním kloubu… Zkrátka, hurá? Zdendíček prdíček postnul fotku! Nebudu slibovat, jak sem budu házet tuny foteček a ťuťu ňuňu bagřík pastelka, ale říkal jsem si, že by bylo fajn sem dát tuhle nádhernou slečnu dřív, než mi její pravnouče zlostí zašlápne čerstvou pampelišku před rozptylovou loučkou. Inu, tohle je Nikča, snad to nejhezčí mimčo, co jsem měl tu čest potkat a fotit 🍀 A kdo dočetl až sem, zaklepejte si na čelíčko 2x ťuk ťuk - jste normální? :D Ale díky, lovískuju, muck, posílám srdíčka a napište mi sem něco hezkýho, ať z toho taky něco mám :D
***lholynestesti