21/04/2026
S je prostě super pořízení. Nevidíme se často, ale vždycky se vidíme rádi. Krom barviček a zadečkových fotek jsme se prostě bavili a vymýšleli blbosti. “Co vzít tohle? A co tohle? A tohle by mohlo bejt dobrý.” 🤪 A dokončím tohle černé album, najdete ho u m na patreonu a mělo by být nejdelší z těch tří, které jsme s Markét za tohle focení udělali. Na léto se chystám Markét vytáhnout ven s analogem, ale to ještě neví 😁