22/12/2025
Při přidávání tohohle příspěvku jsem musela vzpomínat, hledat a vlastně....no, já jsem vám normálně nevěděla, jak se to dělá 😁🫣. Jako fakt. Za rok 2025, když nepočítám ty, který jsem sem sdílela od vás, jsem přidala prosím pěkně celé tři! TŘI. Příspěvky 🫢. Tak předsevzetí mi nevyšlo a skončilo v dubnu😁. Mám tu toho tolik, co bych vám chtěla ukázat, nemám šanci to dohnat, ale třeba v tomhle budu v roce 2026 efektivnější, uvidíme. Každopádně jak je vidět, i tak se svět točí dál, nic o čem bych snad pochybovala, ale i tak si ke mně nacházíte cestu a za to jsem neskonale vděčná🙏❤️. Děkuju. Vám, že se potkáváme a tvoříme spolu vzpomínky, děkuju, že můžu dělat to, co mě naplňuje a dává mi smysl, že mám vaši důvěru🙏. Mějte krásný Vánoce, vypněte to tady, mějte je takový, jaký si je přejete mít a těším se na vás na všechny v příštím roce, na někoho hned v lednu 🤗. Tak a teď už pohádky a sladké jen tak bytí💫
DĚKUJU❤️
Zdraví vás i Pan foťák odrážejíc se v bambulce stromečku u babičky s dědou 🎄
A soutěž bude! Lednová.
L.