02/06/2026
Vždy mě potěší, když mě na focení osloví i muži. A o to víc, když mi pak klient dovolí fotky sdílet a ještě si fotku ode mě zvolí jako profilovku. V tu chvíli vím, že jsem opravdu odvedla skvělou práci.
Osobně si myslím, že by se obecně mužský měli fotit víc, protože jsou prostě z toho boží fotky a můžete si vyhrát i s víc dramatický svícením.
Moc děkuji za super čas a důvěru 🙏