09/03/2026
Co kdybychom pro vás zaplavily studio jarními květinami a dobrou náladou? Do oken by se opíralo příjemné sluníčko, ateliér by krásně voněl a fotky? Ty by se v té kráse fotily doslova samy. Přišli byste? 🌸
Máme s Hančou z v plánu spojit čistotu a klid ateliéru s rozmanitostí přírody. O velikonoční neděli se můžete těšit na květinovou instalaci v útulném pardubickém ateliéru, na můj foťák a hromadu srandy a pohodové atmosféry. ✨
Tak pokud milujete jaro a už dlouho se odhodláváte ke mně na focení přijít, tohle je možná ideální příležitost říct si „Jdu do toho!“ 😉
fotografkapardubice