04/11/2025
Jsme v půlce vánočního focení.....Dokonce už i já jsem stihla ty mé dětičky vyfotit:)
Mějte prosím trpělivost, výběry vám zašlu co nejdříve. Zároveň prosím ty, co už fotky mají o výběr fotek k tisku.
PS. Kdo by se chtěl ještě vyfotit, v odpoledních hodinách v týdnu ještě termíny najdeme. Víkendy jsou plné.