05/03/2026
Do třetice všeho dobrého :)
Tohle focení jsme 2x odložili, pršelo, pršeloo a taky byla hmla, že by se dala krájet (mačetou). Díky vstřícnosti majitele lišky jsme měli skoro na plavky 🙃
Poslední termín do prázdnin, kdy bude mít Coco krásný zimní kožich je 19.4., těším se na návštěvu ze Slovenska, Německa (ještě že mám ruce a nohy 🙈) a vás všechny, kteří si chcete poslechnout, co liška vydává za zvuky, když ji drbete za uchem, dostat pusinku nebo třeba jen zjistit, jaký má jemný kožich. Zbývají nám 2 místa 🧡