14/12/2020
Vážení přátelé, Vážení zákazníci. Do letošních Vánoc bylo možné osobní předání, dělali jsme to proto, že poštovné je šíleně drahé, a proč by lidé z okolí měli platit zbytečně poštu. Na rozdíl, od mnoha jiných firem, které si za osobní předání účtují aspoň symbolický poplatek, my nechceme nic, děláme to pro Vás zákazníky. Bohužel, dnes mi došla s bezohledností a arogancí některých trpělivost. V 19:30 přijde dotaz jestli si může zákazník dojet pro své objednávky do půl hodiny, odpovídáme že ať se nezlobí, ale ve 20 hodin, opravdu ne, neboť máme malé děti a chceme mít taky večer klid. Ani nečekala na naši reakci, a kolem 20hod jsme výrobky předávali. Považuji takové jednání za vrchol sprostosti a bezohlednosti. Kdekoli jinde by jste prostě našli zavřenou provozovnu, my se snažíme vycházet vstříc, výsledkem je probuzené 18 měsíční dítě které teď akorát řve a my otrávení. Každopádně tato situace mne vytočila natolik, že od 22.12.2020 RUŠÍME MOŽNOST VEŠKERÝCH OSOBNÍCH PŘEDÁNÍ na TRVALO! Je mi to líto, ale bohužel, není-
li vůči vstřícnosti ohleduplnost, tak nemůže být vstřícnost. Bohužel, na to doplatí i ti slušní, kteří i kdyby bydleli o barák vedle, budou platit poštovné které se každým rokem navyšuje. Opravdu trpělivost právě došla.