03/06/2026
Gabča a Brownie 🌿
Tohle focení mě trochu děsilo, bylo poledne a sluníčko svítilo v plné síle ☀️ Ale v lese bylo krásně 🌲 a tak vznikly krásné vzpomínky.
Holky jsou tak skvělý modelky, že by jim to slušelo i někde v časáku, co myslíte?