11/08/2019
Máme za sebou další povedenou veselku super páru Kristýny a Dominika, Tentokrát už od předsvatební schůzky bylo zřejmé, že bude sranda a taky, že byla. Přeji všechno nejlepší a těším se na další focení s Vámi! A také bych chtěl poděkovat asistentům a pochválit perfektní profesionální práci Nikol Nedorostkové!