06/03/2026
Čas letí jako šílený. A kdo z nás se nevrací rád ke vzpomínkám, chvílím, které jsou už pryč? 📷
Náš dům je plný fotografií a stále se mne všechny dotýkají. Nevím, co bych si bez nich počala, moje paměť není nic moc. Ale díky fotkám jsem znova v Disneylandu, u moře nebo jen na zahradě za domem, s běhajícíma dětma, křikem, povinnostma, co se zdály být nekončící! A děti jsou už veliké.
❤️Letos budu opět více fotit - co takhle jarní focení vaší rodinky někde na louce? Pište do zpráv nebo na mobil, budu se na Vás těšit!