25/07/2024
Pro nevěsty👰
Chtěl bych znát váš názor na tuto situaci, se kterou se setkávám na některých svatbách. A to, že svatebčani se hned po obědě jdou převléct, nejlépe když je velké vedro, tak hned i do kraťasů. Je tu spousta bývalých nevěst, takže pokud předáte vaší zkušenost těm budoucím, jak jste to měly vy možná by jim to mohlo pomoc. Dovolím si tedy říct svůj názor, ať máte odvahu potom napsat ten svůj. Napíšu to spíš z mé praxe.
Dost nevěst mi před svatbou řekne, že chce, aby si to svatebčani užívali, vždyť to jsou oni, kteří tvoří tu svatbu, a s tím i souhlasím. Jenomže ono spousta těch lidí třeba nebylo dlouho na svatbě nebo vůbec. Takže neví, co to třeba ten den obnáší. Hlavně pro nevěstu a ženicha hodiny a hodiny příprav a nervů, že se pořád něco nedaří. Možná si teď řeknete: "A co tak se převléknou, ať se baví." No jo, ale potom je první tanec novomanželů, kde se dělá kolem nich kruh, a to už moc dobře ty v těch kraťasích nevypadají. Hlavně to zůstane na těch fotkách a to není jenom tahle situace. Upřímně, když kapela bude špatně hrát, když od kuchaře nebude chutnat, tak za týden nebo dva už o tom nikdo neví. Ale ty fotky vám budou tak významný den připomínat celý život.
Proč jsem si jistý, že svatebčanům nebude vadit, že je na to upozorníte, že bylo by dobré, aby se alespoň do toho tance nepřevlékali? Oni mi to říkají sami, že je to nenapadlo, že to bude vypadat všelijak. On ten oblek totiž ne každý nosí každý den, a hlavně když je horko, tak každého to nutí se z něj převléct. Ale už ho to nenapadne, jak to na té svatbě vypadá, že už tam ani moc nezapadá. Já v zahraničí třeba tohle vůbec nevidím, že by se někdo převlékal. My všichni jsme tam ten den pro vás, tak se nebojte říct, co by se vám nelíbilo na svém dni.
Teď mi spousta nevěst napíše, že nemám pravdu, a to je v pořádku. Ale spousta nevěst mi večer na té svatbě řekne: "Já v těch šatech vydržela celý den." Proč o alespoň oni to nevydrželi půl dne?
Je zbytečné mi jakkoliv hejtovat tyto příspěvky. Uškodíte jenom sami sobě. Administrátorům děkuji, že mi příspěvek nesmažou, a vám děkuji, že mi to sdílíte, za předpokladu, že se vám můj příspěvek líbil.
Pokud chcete aby vaši hosté tuhle informaci dostali klidně si to sdílejte také.
Přeju všem krásný den. 😊