Foto-Nemecek

Foto-Nemecek Objevte příběh mé úžasné rodiny fotografů.👨‍👩‍👧‍👦
Naše kouzla najdeš zde 👉
https://nemecek-photographer.com/

https://youtu.be/y3X0PGcVE6c
08/10/2025

https://youtu.be/y3X0PGcVE6c

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

Newbor( novorozenecké focení) Karlovarský kraj
29/05/2025

Newbor( novorozenecké focení) Karlovarský kraj

"Milí rodiče, vím, že prvních pár týdnů s vaším miminkem je často plných emocí, radosti i nových výzev. Novorozenecké fo...
09/03/2025

"Milí rodiče, vím, že prvních pár týdnů s vaším miminkem je často plných emocí, radosti i nových výzev. Novorozenecké focení rozhodně nemá být další stres do seznamu – naopak, je to chvíle, kdy můžete vypnout, užít si klidnou atmosféru a nechat nás zachytit ty nejkouzelnější okamžiky vašeho drobečka.
A nebojte, v tomhle opravdu nejste sami. Jsme na to vždy dva – pečlivě se postaráme o to, aby miminko i vy byli v pohodě a zároveň vznikly fotografie, které vám budou dělat radost celý život. Náš přístup je klidný, přátelský a přizpůsobený přesně vašim potřebám. Těšíme se na vás a vašeho malého pokladu!"




06/03/2025

Líbí se ti video?

15/02/2025
02/02/2025

Můj nejlepší den v životě.

Valentýn pro mě a mou ženu Marušku je den, kdy jsme se před 17 lety dali dohromady.

Já i Maruška pocházíme z Českého Banátu v Rumunsku, z vesnice Gernik, kde jsme byli sousedé.

Rodiče se v mých třech letech rozhodli odejít do České republiky.

Maruška odešla do České Republiky až v dospělosti.Kde se stala zas mojí sousetkou.

To, že pochází z Českého Banátu, jsem se dozvěděl až v práci, kde jsem se nechal zaměstnat a kde už pracovala moje žena Maruška.

Teprve tam jsme se seznámili a zjistili, že máme hodně společného.

Oba dva jsme po krátkém čase začali psát svůj vlastní život, teď ho píšeme ve čtyřech. Máte možnost ho vidět u nás na Instagramu.

Doufám, že se vám naš příběh líbí.

12/08/2024

Je lepší, když ženich pomáhá nevěstě držet tu kytku. Nevěstě se ty stuhy lépe stříhají.

Pro nevěsty👰Chtěl bych znát váš názor na tuto situaci, se kterou se setkávám na některých svatbách. A to, že svatebčani ...
25/07/2024

Pro nevěsty👰

Chtěl bych znát váš názor na tuto situaci, se kterou se setkávám na některých svatbách. A to, že svatebčani se hned po obědě jdou převléct, nejlépe když je velké vedro, tak hned i do kraťasů. Je tu spousta bývalých nevěst, takže pokud předáte vaší zkušenost těm budoucím, jak jste to měly vy možná by jim to mohlo pomoc. Dovolím si tedy říct svůj názor, ať máte odvahu potom napsat ten svůj. Napíšu to spíš z mé praxe.
Dost nevěst mi před svatbou řekne, že chce, aby si to svatebčani užívali, vždyť to jsou oni, kteří tvoří tu svatbu, a s tím i souhlasím. Jenomže ono spousta těch lidí třeba nebylo dlouho na svatbě nebo vůbec. Takže neví, co to třeba ten den obnáší. Hlavně pro nevěstu a ženicha hodiny a hodiny příprav a nervů, že se pořád něco nedaří. Možná si teď řeknete: "A co tak se převléknou, ať se baví." No jo, ale potom je první tanec novomanželů, kde se dělá kolem nich kruh, a to už moc dobře ty v těch kraťasích nevypadají. Hlavně to zůstane na těch fotkách a to není jenom tahle situace. Upřímně, když kapela bude špatně hrát, když od kuchaře nebude chutnat, tak za týden nebo dva už o tom nikdo neví. Ale ty fotky vám budou tak významný den připomínat celý život.
Proč jsem si jistý, že svatebčanům nebude vadit, že je na to upozorníte, že bylo by dobré, aby se alespoň do toho tance nepřevlékali? Oni mi to říkají sami, že je to nenapadlo, že to bude vypadat všelijak. On ten oblek totiž ne každý nosí každý den, a hlavně když je horko, tak každého to nutí se z něj převléct. Ale už ho to nenapadne, jak to na té svatbě vypadá, že už tam ani moc nezapadá. Já v zahraničí třeba tohle vůbec nevidím, že by se někdo převlékal. My všichni jsme tam ten den pro vás, tak se nebojte říct, co by se vám nelíbilo na svém dni.
Teď mi spousta nevěst napíše, že nemám pravdu, a to je v pořádku. Ale spousta nevěst mi večer na té svatbě řekne: "Já v těch šatech vydržela celý den." Proč o alespoň oni to nevydrželi půl dne?
Je zbytečné mi jakkoliv hejtovat tyto příspěvky. Uškodíte jenom sami sobě. Administrátorům děkuji, že mi příspěvek nesmažou, a vám děkuji, že mi to sdílíte, za předpokladu, že se vám můj příspěvek líbil.
Pokud chcete aby vaši hosté tuhle informaci dostali klidně si to sdílejte také.

Přeju všem krásný den. 😊

Adresa

Žižkova 328/7
Frantiskovy Lazne
35101

Telefon

+420776257220

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Foto-Nemecek zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Foto-Nemecek:

Sdílet

Kategorie