15/02/2014
Autobusem jsem dojel na Bílou - Hlavatá a odtud se dal po svých s téměř plnou polní přes Martiňák na Pustevny. S malou přestávkou na polévku a pivečko v Kolibě u Zaryša, jdu přes Tanečnici, Čertův Mlýn, Kněhyni sedlo na Malou Stolovou. Při západu slunce fotím a jen co slunce zajde za hory mám postavený stan. Ulehám rychle únavou ale nemůžu dlouho usnout. Kolem půlnoci se zvedá silný vítr lomcující s plachtou od stanu tak, že ji uvolňuje a to mi dává znamení, že dobrodružství na horách končí. Balím věci, a scházím do Kunčic pod Ondřejníkem aby mě kolega odvezl zpátky do města.