11/03/2023
Jak jste si užili letošní zimu?
Nafotila jsem toho míň, než bych chtěla. Ale i tak cítím, že mě to pořád baví. Nedělám to, protože vím, že bych měla, ale protože mě to baví.
Proto jsem sem toho tolik nedávala. Moje pozornost směřovala trochu jinam a dřív bych za to byla nešťastná, ale teď už ne.
Přiznávám, že obhospodařovat tolik věcí naráz mi moc nejde. O focení není takový zájem, jak jsem si myslela, a tak to tu bude trochu spící. Svou energii teď směřuju sem .
Mějte krásný den 🤍