02/01/2017
Omlouvám se za menší aktivitu zde na FB, ale mám teď v životě pár velkých změn, tak mi na zapnutí počítače moc času nezbývá a můj telefon je až příliš hloupý, než aby rozeběhl pořádně internet pro přidávání příspěvků.
První změna je nová práce. Naskytla se mi dobrá pracovní příležitost, tím pádem od ledna bude focení jako vedlejší činnost (stále na živnost). Neznamená to však konec, jen méně termínů na focení, tak prosím o trpělivost :-)
Další změna je, že jsme si pořídili psího člena rodiny a majitelé čtyřnohých chlupáčů jistě chápou, že se teď chci co nejvíce věnovat hlavně výchově.
* Na fotce náš Ianus Arqeva :-) nějak jsem nestihla pořídit lepší fotku, ale napravím o víkendu :-)
Všem moc děkuji za přízeň v roce 2016 a ráda bych vám opožděně popřála jen to nejlepší do nového roku :-)
Pavla