18/06/2020
Tak po dlouhé odmlce se hlásím zpět. Poslední týden byl pro mě a mé okolí natolik hektický, že už jsme rádi, že to máme vše za sebou. Bylo to nádherné a určitě všechny přípravy stály za to, protože si to snad všichni užili s námi, ale myslím, že jednou za život to stačí. 😂💪
A těsně před svatbou jsem byla fotit tohodle krásného prcka, který dostal fotečky s malým zpožděním a moc mě to mrzí, protože rodinka úžasná a já jsem prostě nestíhala, jak jsem chtěla a měla. Vždy ctím, že je lepší říct 14 dní a dodat za týden, než říci týden a dodat za 9 dní. Protože všichni určitě raději dostaneme věci dříve než byť s dením zpožděním. No hold, chybička se stala tenhle prďola s maminkou a tatínkem museli vydržet 😞 ale snad se fotečky líbí a budou dělat radost.