Hana Turková - Photo

Hana Turková - Photo Fotografování dle Vašeho přání.

Tak po dlouhé odmlce se hlásím zpět. Poslední týden byl pro mě a mé okolí natolik hektický, že už jsme rádi, že to máme ...
18/06/2020

Tak po dlouhé odmlce se hlásím zpět. Poslední týden byl pro mě a mé okolí natolik hektický, že už jsme rádi, že to máme vše za sebou. Bylo to nádherné a určitě všechny přípravy stály za to, protože si to snad všichni užili s námi, ale myslím, že jednou za život to stačí. 😂💪

A těsně před svatbou jsem byla fotit tohodle krásného prcka, který dostal fotečky s malým zpožděním a moc mě to mrzí, protože rodinka úžasná a já jsem prostě nestíhala, jak jsem chtěla a měla. Vždy ctím, že je lepší říct 14 dní a dodat za týden, než říci týden a dodat za 9 dní. Protože všichni určitě raději dostaneme věci dříve než byť s dením zpožděním. No hold, chybička se stala tenhle prďola s maminkou a tatínkem museli vydržet 😞 ale snad se fotečky líbí a budou dělat radost.

Trochu Vás tu zanedbávám, tak tady máte fotky z jednoho bájo focení s Deni. Kdybyste chtěli vidět více, pojďte na instag...
22/05/2020

Trochu Vás tu zanedbávám, tak tady máte fotky z jednoho bájo focení s Deni.
Kdybyste chtěli vidět více, pojďte na instagram

Kolo 🚴‍♂️Můj muž nepřemýšlel ani minutu, nebo to tak apsoň vypadalo. Byl okamžitě rozhodnutý, že chce vozík za kolo. Žád...
04/05/2020

Kolo 🚴‍♂️

Můj muž nepřemýšlel ani minutu, nebo to tak apsoň vypadalo. Byl okamžitě rozhodnutý, že chce vozík za kolo. Žádnou sedačku pro dítě, ale vozíček. Napřed jsem tomu nějak nevěnovala pozoronost a vcelku mi to bylo jedno. Ale když jsme asi před týdnem potkali cyklisty s dítětem v sedačce, které tam spalo, celé zkroucené, třebalo se to s ním jak s ratlíkem a vypadlo, že každvou chíli spadne, tak jsem si řekla, že to vlastně bylo dokonalé rozhodnutí.

Navíc, když to máme nejen jako vozík za kolo, ale i kočár a klidně i s lyžemi. 😍🙈😆 A třešničku na dort jsme tomu dali, když jsme objednali kočár pro dvě děti, protože teď tam máme spoustu úložného místa, později tam dáme dvě děti a nebudeme muset řešit zase něco jiného a to "kam s druhým dítětem"? Teď se nám taky nabízí, že tam můžeme šoupnout dítě známých a vyrazit ve větším 👏

No a na to, že mě kolo vůbec, ale vůbec nebere, mě to začalo bavit, protože malá je z toho nadšená. 😂
Za to já jsem víc nadšená, když vozík předěláme na kočár a vyrazíme do terénu. Nikdy jsem nečekala, že kočár budu moc řídit a tlačit jedním prstem! Je to BOŽÍ! Ovládá se úplně dokonale a lehce, byla jsem v šoku při porovnání s tím naším běžným kočárkem, u kterého se pěkne zapotíme.

Teď se doma jen dohadujem, který kočár vyvezeme. 🙈😆

#

Velikonoce 🐣..měla jsem spoustu nápadů, jak zdobit letošní vajíčka, protože inspirace byla bohatá, ale vyskytl se jeden ...
14/04/2020

Velikonoce 🐣
..měla jsem spoustu nápadů, jak zdobit letošní vajíčka, protože inspirace byla bohatá, ale vyskytl se jeden háček! A to, sehnat bílá vajíčka.
Nevím jestli ten problém byl i u Vás, ale nevypadá to 🤣🙈. Jenže v mém okolí byl jaksi bílých vajíček nedostatek. Na jediných 6 kousků jsem narazila v nedeli v obchodě.
Čímž byly mé plány zpečetěny. Každý rok musím mít prostě klasiku a to cibulové krasavce a tak se na žádné jiné nápady nedostalo. 😅😂

Jak jste tvořili u Vás?

Vždy mám obrovský problém mého chlapa překecat, aby se mnou něco vytvořil. 📸Mám v hlavě spoustu nápadů, které ale potřeb...
11/04/2020

Vždy mám obrovský problém mého chlapa překecat, aby se mnou něco vytvořil. 📸
Mám v hlavě spoustu nápadů, které ale potřebují "jeho ruce". Také máte takový háček při focení doma? Jak ho řešíte? 🧐


Nožičky 👣Ode dne, kdy jsme dorazili domů mám v plánu udělat otisky nožiček. První jsme dostali už v porodnici a otiskla ...
05/04/2020

Nožičky 👣

Ode dne, kdy jsme dorazili domů mám v plánu udělat otisky nožiček. První jsme dostali už v porodnici a otiskla nám ho báječná dětská sestřička, na kterou pamatuji dodnes. 😍 A díky za něj, protože bychom jiný otisk neměli 😅🙈.

Vždy si na to vzpomenu v momentu, kdy se to nehodí.. jdeme jíst, malá je po koupání, jdeme na kontrolu k doktorce a přece se nemůžeme jít s barvou za nehtíkama. 🙈

Prostě pořád mi něco kříží plány, jako teď! Píši příspěvek a prďola spinká, takže zase neudělám otisky, dokud na to myslím. 🤣🤣🤣

Zbožňuji tyhle mini detaily, ať je to na fotce nebo kdekoliv jinde. Už před narozením jsem si na otisky koupila malé plátýnko, kam je mám v plánu otisknout a máme obrázek s památkou v jednom.

Jen si vzpomenout v dobrou chvíli 😅 ..potěšte mě, že i u Vás někdy něco trvá takhle dlouho? 🙈

Držte mi pěsti, protože u nás už to trvá 9 měsíců. 😂

Pláč 😭Myslím si, že bychom se za něj neměli stydět a u dětí bychom za něj neměli být nešťastní. Protože, kdy se nám chce...
05/04/2020

Pláč 😭

Myslím si, že bychom se za něj neměli stydět a u dětí bychom za něj neměli být nešťastní. Protože, kdy se nám chce plakat? Když jsme smutní. A co nám udělá radost? Když se o to někdo zajímá a snaží se nám pomoct.

I my bychom se měli snažit pochopit příčinu dětského pláče a pomoci jim vyrovnat se s ním.

Co myslíte? 🙂

ČAS 🕙✨Nejdůležitější věc, co máme a jen my jsme strůjci, jak s ním naložíme. Mnohdy si však neuvědomujeme, že nám proték...
26/03/2020

ČAS 🕙
✨Nejdůležitější věc, co máme a jen my jsme strůjci, jak s ním naložíme.
Mnohdy si však neuvědomujeme, že nám protéká neustále mezi prsty. Zapomínáme, že na telefon 📱 se můžeme podívat vždy, ale momenty, kdy naše dítko 👶 dělá první pokroky jsou jedinečné a už je nikdy nevrátíme.

✨Možná nám to všem bylo dáno darem, být doma v karanténě a s rodinami. Protože ty jsou pro nás nejdůležitější a často se právě jim věnujeme nejméně. Vnímáme je jako jistotu a zapomínáme, že právě jim bychom měli věnovat času nejvíce.

✨Říkáte si, však jsme spolu denně? Přijdeme z práce, chvíli mrknem na děti, každý se najíme, vykoupem a jdeme spát. Mezitím třikrát zkountrolujem jestli čtvrteční pivko platí, že nám kolega z práce poslal to super video a je večer ani nemrknem.

✨Jste si stále jistí, že se své rodině věnujete plně? Že odložíte telefon, vypnete televizi a hrajete si s dětmi? Myslím si, že právě teď teprve si mnoho z nás uvědomilo, že až karanténa nás uvázala doma a ukázala nám, že právě rodině patří času a pozornosti nejvíce, protože ta je jen jedna a jen ta nás podrží vždy, když to budeme potřebovat. 💓

Zámek Červená LhotaJe jedna za nejkrásnějších památek nejen jižních Čech. Zámeček obklopen vodní plochou je častým cílem...
26/03/2020

Zámek Červená Lhota

Je jedna za nejkrásnějších památek nejen jižních Čech. Zámeček obklopen vodní plochou je častým cílem turistů nejen pro svoji nádhernou atmosféru, ale i také kvuli své historii. Natáčelo se zde i mnoho pohádek např. Zlatovláska, O zatoulané princezně, O kráse a štěstí či Princezna na hrášku.

Úžasné místo, úžasná modelka a perfektní zkušenost. 📸Už se těším na další příležitosti a možnosti k focení a seberealiza...
22/03/2020

Úžasné místo, úžasná modelka a perfektní zkušenost. 📸
Už se těším na další příležitosti a možnosti k focení a seberealizaci. .


Úžasné místo, úžasná modelka a perfektní zkušenost. 📸Už se těším na další příležitosti a možnosti k focení a seberealiza...
22/03/2020

Úžasné místo, úžasná modelka a perfektní zkušenost. 📸
Už se těším na další příležitosti a možnosti k focení a seberealizaci.



Každý den je jiný a je jen na nás jak si ho uděláme.                                    #
20/03/2020

Každý den je jiný a je jen na nás jak si ho uděláme.
#

Adresa

Chysky
39853

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Hana Turková - Photo zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Hana Turková - Photo:

Sdílet

Kategorie