24/12/2023
Přeji vám všem krásné a klidné svátky! To menší v červené čepici je důvod, proč jsem nebyla minulý rok moc aktivní (fotila jsem prakticky jen v práci a ke svým projektům jsem se nedostala). Nejdříve velké těhotenské nevolnosti, pak už velký pupek a pak blázinec, když se Amálka narodila. Tak snad si to tento rok vynahradím :)