17/09/2023
Už hrozně dlouho si přeju jít Prahou během západu slunce s foťákem v ruce. V pátek se mi trochu poštěstilo. Teda ne úplně, ale…
Jela jsem do Prahy vlakem na otočku na jednu firemní akci, na kterou jsem potřebovala foťák. Po konci akce mi zabývalo asi 45 minut do odjezdu vlaku, tak jsem si řekla, že se projdu Prahou, sice hooodně rychle (na nádraží jsem to měla z mého místa asi 3,5 km), ale že to dám. No a po cestě už se pomalu slunko začalo sklánět za domy a čarovat hezčí zlatavé světlo… ☺️ Na jednom mostě mi to nedalo, vylovila jsem z kabelky foťák, rychle přenastavila clonu a naslepo vypálila pár snímků, z nichž na jeden se právě díváte.
Jo, jsou hezčí místa v Praze a jo, kdyby bylo o půl hodiny více, bylo by to o něčem jiném. Ale tahle situace se trošku přiblížila mým představám toulat se pražskými uličkami s foťákem v ruce během zapadajícího slunce, a to pro začátek není vůbec špatné. ☺️