13/05/2026
Fotografie lidí je pro mě už dlouhé roky tím nejdůležitějším.
O víkendu jsem měl možnost převzít tři ocenění na II. Mezinárodní fotografické soutěži Hranice 2026.
Vážím si toho o to víc, že tyto fotografie vznikají při práci s lidmi a v reálných situacích, které pro mě mají skutečný význam.
Práce s lidmi je to, co mě na fotografii baví nejvíc. Pokud má někdo zájem o nějaké fotografování, nebojte se mě oslovit :-)