26/01/2026
Krásný večer přeji Všem. Omlouvám se každému kdo se mi snažil napsat zprávu, bohužel jsem přišla o možnost se dostat jak na svůj starý profil tak také na tuto stránku. Po několika letech jsem se v tom šťourala a povedlo se mi sem dostat. Ráda bych Vám řekla, že stále fotím. Pouze v exteriéru ( venku ). Pokud budete mít zájem prosím přejděte z této stránky na tuto Leonie Photography ( zde jsem aktivní )
Děkuji Všem za přečtení a omlouvám se, že jsem zde nebyla dostupná. ♥️🥹