26/04/2026
Jarní Bechyně je úspěšně za námi. Jak už je zvykem počasí bylo jaké bylo, ale to nás neodradilo si den náležitě užít. Spálená guma, vůně benzínu, jarní dešť a úžasné stroje.
Co říkáte na na tohle Evo v jeho legendárních bojových barvách?
Zároveň můžete hlasovat o autech, které se objeví příště.
📷 Sony a6000 +Sony 55-210mm