15/03/2026
Dobrý den všem,
dost z Vás se na mě obrací s otázkou, zda stále fotím. Proto jsem se rozhodla sem napsat pár informací. :-)
Nedávám sem žádné novinky a tak chápu, že vznikají dotazy.
Moc si vážím, že i po neaktivitě na stránce se na mě obracíte. :-)
STÁLE MÁM ŽIVOST A JSEM K DISPOZICI, OVŠEM V MENŠÍM MĚŘÍTKU.
1) SVATEBNÍ FOCENÍ:
Z časových důvodů neberu celé svatební dny, pouze pokud by byl zájem o společné focení svatebních hostů a párové fotky novomanželů. Nebo menší množství dodaných fotografií.
2) ŠKOLNÍ FOTOGRAFIE:
Na dotaz.
3) Ostatní fotografie jsou po domluvě s předstihem.
V případě nejasností se na mne neváhejte obrátit. :-)