23/04/2026
Tadeášek🤍
Po letech první miminko, které na focení neplakalo😂🤍 čímž bych vám chtěla říct, že je naprosto v pořádku, že miminka pláčou, že je během focení musíte nakrmit, přebalit, pochovat, poňuňat.. se vším se počítá🫶🏻 často mi říkáte, že jste před focením ve stresu, jak focení s miminkem vyjde nebo nevyjde. Tak jsem vám jen chtěla říct, že se stresovat vůbec nemusíte🤍