22/08/2025
Nic se mi nepsalo hůř......
Dnes oficiálně uzavírám kapitolu focení. 📸
Byly to krásné roky plné tvoření, učení a hlavně setkávání s úžasnými lidmi. Fotografie pro mě nebyla jen práce, ale kousek srdce – způsob, jak zachytit vzpomínky, příběhy a okamžiky, které už se nikdy nevrátí🖤👼🏻🕊️
Loučím se s focením i s mým Fotostudio Vendula Krejčí, které už zůstane navždy zavřené. Postupně také ukončím i webové stránky (www.vendulakrejci.cz i www.fotostudiokrejci.cz), takže do budoucna už nebude možné mě tam najít. Je to zvláštní a trochu těžké, ale vím, že nastal čas tuto etapu uzavřít a jít dál.
Děkuju všem, kdo stáli přede mnou i za mnou, všem, kdo mě podporovali a věřili ve mně. Bez vás by to nebylo ono stejně jako studio bez Kateřina Janoušková, však ty víš🥹
Vše šlo hladce díky velké pomoci manžela Olda Krejčí a celé mé rodiny.
Byla to nádherná kapitola mého života a teď je čas jít novým směrem.
A i když se jedny dveře zavírají, jiné se vždycky otevřou...🥹🤍🦋
Kdyby jste mě přesto chtěli vidět osobně, najdete mě zřejmě v přírodě, nebo u moře, často ve zlaté hodince, odkud sem tam pošlu příběh🦌🌲💚
Děkuji za všechno ❤️❤️❤️
Vendula Krejčí