Většina fotografů vám o sobě napíše svůj srdceryvný příběh o lásce k focení už od dětství a podobně… Pravdou je, že můj příběh je jiný…
Už od malička jsem byla tvořivá a bavilo mě kreslit, tančit, zpívat… Když jsem si vybírala střední školu tak obory jako ekonomika a jemu podobné nebyly pro mě nijak zajímavé a věděla jsem že bych na škole nevydržela. Chtěla jsem jít na fotografa ale díky rodinné a
finanční situaci to nebylo reálné, zvolila jsem proto Kadeřnici, nejvíc mě samozřejmé bavila výtvarka, jak jinak…
V posledním ročníku mě oslovil jeden známý s tím že si pořídil foťák a potřebuje modelku, tím se opět moje myšlení vrátilo k focení, ale jako modelky, sbírala jsem kontakty a zkušenosti od fotografů, zkoušela si upravovat své fotky. V roce 2016 mi napsal kamarád, když hledal fotografa do svého kreativního tým, díky němu jsem si koupila svou první zrcadlovku a od té doby je to moje láska.