11/12/2020
Jako vždy tak i teď, až když o něco přijdeme, můžeme patřičně ocenit, že jsme měli tu možnost a zažili pravděpodobně zlaté období cestování! Letecké společnosti se navzájem předháněly, kdo nabídne levnější letenku. Země, do kterých byl opravdu problém se dostat, jsme mohli napočítat na prstech. Díky rozmachu moderních technologií, hlavně mobilních aplikací a možnosti se kdekoliv připojit k internetu, nebyl nejmenší problém cestovat i v zemích, kde se člověk nemá šanci domluvit.
Jaká bude budoucnost těžko říct ... vrátí se vše zpět jak bylo s dostupností vakcíny, nebo se stane cestování dostupné jen těm bohatším ... to ukáže až čas. A mezitím je ideální doba zavzpomínat na všechny ty úžasná místa, kam jsme měli možnost se podívat :)