30/05/2022
Chvátám, chvátám! Pořád mi píšete a voláte, jak jsou na tom fotky. Nebojte, na všechny myslím, všechny vás mám v seznamu a pracuji na fotkách v pořadí, jak byly nafocené! Květen byl absolutně nejplnější, co se termínů týče. Krásné počasí a moje blížící se mateřská znamenala focení téměř každý den. 4 dodací týdny zatím u všech ale stíhám. 💪 Tento týden se můžou těšit na fotky všichni z prvního týdne v květnu z nichž už je půlka odevzdaná a zbývá Verunka a hroooomada fotek pro Jitku. Posílám taky brzy první fotky ze sobotní svatby Lucky a Míši. S čím mám skluz jsou náhledy. Ty doženu také! Nemusíte se ale bát, dodání fotek se tím neprodlouží. Zároveň letí do tisku všechny fotky ze začátku jara až po konec dubna… Tak snad jsem vás maličko uklidnila. A vracím se zpět k editaci a večer se těším na malého Alberta! ☺️💪