19/11/2021
Tento krásný dopis nám nedávno přišel od paní Timei Werner. ☺👇
„Cenovú ponuku na vyhotovenie strešnej terasy sme zasielali viacerým firmám.
Mali sme atypicky riešenú terasu, kde sme potrebovali nielen nainštalovanie terasových prkien, ale aj
rozšírenie zábradlia.
Pridanou hodnotou je, že nič, čo nás v priebehu prác napadlo, sa nezdalo byť problémom (napr.
hydroizolácia, dorábka hákov na hojdacie kreslo, konzultácia kvôli hromozvodu, vytvorenie
konštrukcie pre baldachýn, rozšírenie kovového zábradlia s využitím starého zábradlia, atď.).
Veľmi nám pomohlo, že sme na rôzne typy prác nemuseli zhánať a najímať viacero firiem, ale všetko
sa zvádlo urobiť v rámci TermokEko, čo nám fakt značne uľahčilo život.
Komunikácia s firmou (od majiteľa, cez asistentku až po robotníkov) bola veľmi príjemná. Pravdou je,
že predtým ako sme si ich najali som si pozrela všetky skúsenosti na webe :-)), keďže sme s firmou
nemalli osobnú skúsenosť, mali sme na začiatku trocha obavy.
Pán Dostál nás ale presvedčil svojim prístupom, bolo na ňom vidieť, že (na rozdiel od zástupcov
mnohých iných firiem) naozaj uvažoval o najvhodnejšom riešení konkrétne pre nás a našu situáciu, je
profík s dlhoročnými skúsenosťami.
Pani asistentka reagovala na všetky naše podnety rýchlo, robotníci zase vysvetlili priebeh prác,
nenechávali za sebou neporiadok, boli veľmi príjemní, slušní a naozaj húževnato pracovití.
Prerábka terasy určite nie je lacná záležitosť, aj my sme to dlho zvažovali, no v konečnom dôsledku
sú to veľmi dobre investované peniaze.
Odkedy máme vynovenú terasu, sa jej nevieme nabažiť.
Je to ako keby sme získali nový obytný priestor.
Rozšírením zábradlia sme získali 2x väčšiu plochu, než akú sme mali predtým.
Podlaha je upravená, pôsobí čisto a moderne. Nemali sme skúsenosť s drevoplastom, ale je to
príjemná vec, dobre sa po nej chodí a po daždi rýchlo schne. Baldachýn zase ochráni nielen pred
slnečnými lúčmi, ale chráni aj záhradný nábytok pred prípadným letným dažďom. Predtým sa nám ani
veľmi nechcelo ísť na horné poschodie domu, ale odkedy je vynovená, chodíme tam viackrát denne,
cez deň sa kochať vo výhľade na okolie, večer zase odtiaľ pozorujeme hviezdy. Návštevy si to tiež
veľmi pochvaľujú :-)
Terasa je zatiaľ ešte bez kvetov a iných doplnkov, ale rozdiel medzi "starou" a "novou" terasou je
markantný aj bez nich.
Keď si chcete dať urobiť terasu, tak šup do toho.
TermokEko doporučujeme fakt s kľudným svedomím."
Děkujeme. Vaše spokojenost je pro nás klíčová. :)
https://www.pergolybrno.cz/