17/04/2023
Ahoj, jsem Tom, fotograf.
Rád bych Tě pozval do mojí nové skupiny “Sebe-vědomé” focení, která je
Pro tebe, ženo:
- která sis vždy chtěla nechat udělat krásný fotky, ale nikdy ses neodvážila, protože sis nevěřila
- která sis vždy vymyslela nějakou výmluvu “proč by to nešlo”, udělat si parádní památku sama na sebe
- která sis na sebe neudělala nikdy čas protože všichni a všechno bylo přednější než Ty sama
- která by ráda překvapila samu sebe a udělala něco jinak
- která už nechce být ve stínu svojí vlastní komfortní zóny
- co by ses ráda obdarovala a udělala si radost
- která nemá důvěru v toho chlápka, co by ji fotil, protože ho nezná
- která by si ráda nechala udělat profilovky do práce a na soc. sítě, na který by byla pyšná
- která se focení vůbec nebojí a chce nic než kvalitu
Pro tebe chlape:
- který se sice tváříš, že máš vše na háku, ale stejně v hloubi víš, že máš z focení strach (rozumím Ti a nesoudím Tě)
- který si vždy myslel, že focení je “pro ženský”
- který by si rád nechal udělat reprezentativní profilovky, ze kterých si v práci a na soc. sítích sednou na zadek
- který chce překvapit sám sebe s něčím novým
- který to má skutečně na háku a chce kvalitu
Pro Tebe, co by ses rád/ráda nechal/a inspirovat mým příběhem k lepšímu vztahu k sobě samé/samému, sebelásce a sebevědomí. A pro všechny, co by chtěli být součástí mojí revoluce ve focení a toho, co tu ještě nebylo ;)
Pokud vám něco z toho, co jste tady viděli, slyšeli a četli dává smysl, dejte mi LAJK, tím pádem vás uvidím a přidám si vás do skupiny, kde se to bude vše dít. Jsem celej natěšenej, co vše s vámi chci sdílet! Bude to pecka!
Upřímně s láskou a respektem,
Tom