11/03/2026
💜 Jak vypadal můj pracovní rok 2025? 💜
Aneb lepší v březnu než nikdy. 😀
Fotokoutky mě pořád baví a celý rok jich bylo opravdu dost. 🙂
V lednu jsem začala hledat prostor pro svůj ateliér. Po pěti letech na home office se dvěma dětmi už to chtělo změnu. 😅 A pronájmy cizích ateliérů už mi přestávaly vyhovovat.
Popravdě, vlastní prostor jsem hledala skoro 10 let. Vždycky tomu něco chybělo. Správný čas nebo správné místo.
V březnu už jsem v novém prostoru testovala projekt BOBINA DE VIL… a pak už se ateliér začal pěkně rozjíždět. 💜
V květnu jsme se pustili do rekonstrukce podle mojí představy a v červenci už ateliér vypadal přesně tak, jak jsem si přála. 💜
A aby mi nezakrněl mozek, přihlásila jsem se ještě na kurz Art Grafik. (Velké díky 💜)
V říjnu jsem spustila svou první reklamní kampaň – a dnes už můžu říct, že byla úspěšná. 🙂 Juchů!
V prosinci jsem úspěšně obhájila semestrální práci Art Grafika a získala certifikát. 🤘
Rok 2025 byl plný práce, změn a nových začátků…
a jsem zvědavá, co přinese ten další. ❤️
🤍Co myslíte, jaký projekt bych měla zkusit v roce 2026?🤍
💜DÍKY VŠEM, KTĚRÍ U TOHO BYLI SEMNOU💜