Mé jméno je Ondřej Myšák, focení už se věnuju nějaký ten pátek. Začínal jsem převážně jako reportážní fotograf, přičemž jsem fotil hlavně konference, koncerty a podobné akce. Aktuálně již mohu nabídnout své služby i jako svatební fotograf nebo portrétní fotograf. V oblasti focení plesů stále začínám, avšak taktéž je to žánr, na který se chci zaměřit – vzhledem k doplňování portfolia však plesy zat
ím nabízím se slevou. Fotím primárně v Brně, případně nemám problém dojet do jiných měst v Jihomoravském nebo Zlínském kraji, které jsou mi nejblíž. Mimo tyto oblasti je nutné počítat s vyššími náklady na cestovné, případně i ubytování, které se mohou promítnout do výsledné ceny. Focení jsem se začal věnovat už asi v 16 letech, kdy jsem si pořídil levný kompakt v supermarketu. Tehdy jsem fotil jen trochu přírodu, ale vlastně jsem se tomu nevěnoval příliš aktivně. Zlom přišel až později během studia Teorie interaktivních médií na Masarykově univerzitě. Zde jsem jako jeden z redaktorů studentského zpravodajského portálu měl možnost vyzkoušet si i focení (o jehož principech mě tu učili zkušenější fotografové). Tehdy jsem se tedy více ponořil do reportážní fotografie, věděl jsem, že to je něco, v čem se chci zdokonalovat a občas mi přilétla i nějaká ta zakázka. Teď konečně nastal čas založit si i Facebookovou stránku, abych se měl jak prezentovat. :)
Nechci z toho ovšem dělat čistě businessovou záležitost. Chci aby tato stránka byla zároveň blog, kde budu sdílet i své zkušenosti, zážitky či fotoexperimenty. Jinými slovy nebudou tu jen dokonale vyladěné fotografie, ale občas sem nasdílím i něco, co zkouším poprvé. V každém případě, v galerii najdete především jen portoflio, kterým se prezentuji, zatímco na zdi bude tak trochu všehochuť. A pokud byste chtěli vyloženě moji nabídku služeb fotografa, navštivte webové stránky www.fotomysak.eu. Na webu poté najdete i ceníky mých služeb a další podrobnosti o mém podnikání. Nebráním se různým věcem v oblasti focení, takže pokud chcete fotit třeba i TFP formou, zkuste napsat a možná se domluvíme. :)
No a jinak ještě něco o mě...
Kromě výše zmíněného se věnuju spoustě různým věcem či podivnostem. Zajímám se o digitální i deskové hry (ačkoli už tomu nemohu věnovat tolik času co dříve, bohužel). Občas si o nich napíšu i nějaký ten článek do některého herního média. Někdy píšu i nějaký ten rozhovor pro publicistický portál Avokádo. A taky trochu fušuju do marketingu. Samozřejmě bych neměl opomenout ani moji práci na CIT FF MU, kde jsem zaměstnán na pozici Správce webových prezentací. Mimo práci nepohrdnu posilovnou, občasným běháním, posezením s přáteli, ale i nějakou tou cooperativní PC hrou. Učím se tančit West Coast Swing a občas i peču zákusky, když je nějaká zajímavá příležitost. Díky za pozornost a těším se na případnou spolupráci.