31/05/2023
A je to tady! První letošní trénink za námi a doufejme, že pár dalších před námi.
Byla to pro nás svým způsobem premiéra, první Piklen trénink bez Piklena.
Ti co znají pozadí brněnských tréninků vědí, že jsem v tomhle gangu s Vojtou už od začátku, ačkoliv původně hlavně v roli fotografky a supportu. Z komorních tréninků se postupně staly tréninky dnešních rozměrů a ze mě jeden z jedců motogymkhany. Roman a Jakub se sice přidali o něco později, ale už s náma notnou chvíli trénují, a když vyjádřili zájem se se mnou na pořádání tréniků podílet i po odjezdu Piklena, dost jsem si oddychla, že na to nebudu sama. Piklen je jen jeden, to všichni víme a doufáme, že se na tréninky zase vrátí, ale do té doby, máte nás. Piklen team!
Pokud si o nás chcete udělat lepší obrázek a ujasnit si kdo je kdo, neváhejte nakouknout na naše profily na úvodu stránky Piklen.
Troufnu si říct, že nám to šlo nakonec docela od ruky. Co myslíte?
Jak možná tušíte, z našeho domovského plácku u Boby se stalo parkoviště v pravém slova smyslu a plac v Tišnově si již není možné pronajmout. Celou zimu jsme se snažili zajistit nové místo, ale naše snahy vyšly na prázdo. Naštěstí mi zavolal Ondra z Motokoutek a nabídl pomoc v podobě prostoru na letišti ve Vyškově, který nám vyčlenil v rámci svých kurzů. Navíc nám jako bonus zahostoval workshop ohledně pokročilejších otázek techniky jízdy. Děkujeme moc Ondro a těšíme se na další trénink!