18/08/2024
Vzpomínáte, když jste poprvé začali fotit? Tohle jsou fotoaparáty, se kterými jsem začínal já. Co mně na focení bavilo, že než jsem vyvolal film, tak jsem zapomněl, co všechno jsem nafotil. Bylo to vždycky překvapení co z toho vyleze, protože display tyto foťáky neměly. Většinou jsem používal film na 24 snímků, tak si pamatuji, že člověk se rozmýšlel, jestli něco vyfotit nebo ušetřit snímek na lepší scénu.
Je mi jasné, že dnes v době placatých telefonů je fotograf každý z nás. Někdy si říkám, jestli nevěnovat čas něčemu jinému, jelikož si opravdu každý může kdykoli vyfotit cokoli a nepotřebuje k tomu mně osobně.
Chtěl bych poděkovat těm, kteří využili mé služby, nebo si koupili kalendář. Doufám, že mé fotky dělají radost. Samozřejmě, že všechny nasmlouvané dohody dodržím a pokud se rozhodnu tuto činnost ukončit dám vědět dopředu.
Hezkou neděli!