02/07/2020
Odcházím z focení v MANDLÁRNA Brno a najednou mě Anička zastaví: „Páji, vyfotíš nás ještě rychle s Martinem, prosím?" A vznikla momentka. Cítíte tam tu lásku? ❤️
Partnerskou, mandlovou a tak vůbec. Hlavně k zákazníkům! 💁♀️ Posezení v Mandlárně si užijete od začátku do konce. Anička totiž udělá, co vám na očích uvidí. Nezajímá jí jen vaše objednávka, ráda poslouchá příběhy (a třeba se s vámi podělí i o ten její mandlový 🌸). Podobně přemýšlí i nad příběhem jídla, který nemusí končit zbytečným vyhazováním. Nerada plýtvá, proto spolupracuje s Nesnězeno. A z toho důvodu já spolupracuju s Mandlárnou, protože je to zkrátka projekt dělanej srdcem. Díky za důvěru, Ani! 🙃
⭐️ Hrdinové Nesnězeno #1 ⭐️
Nesnězeno netvoří pouze podniky. Jsou to majitelé, provozní a personál, kteří se rozhodli neplýtvat. To jsou ti hrdinové, díky kterým v aplikaci najdete spoustu skvělých dobrot k záchraně. A my vám chceme ukázat, kdo za udržitelnou filosofií pevně stojí!
První příspěvek patří Aničce, usměvavé majitelce MANDLÁRNA Brno:
🧚
“Pojďte dál a ochutnejte naše dobroty.” Takhle vítám všechny, kteří stojí před Mandlárnou v Brně a zvědavě nakukují dovnitř.
Píšu v Brně, protože příběh Mandlárny začal v Hustopečských mandloňových sadech. Nejdřív Mandlovicí (dnes už tedy Mandlovkou), ale postupně vznikla i mandlová káva, kosmetika nebo mandlové delikatesy. Hustopečskou Mandlárnu lidé milují a já se jim nedivím. Život jí vdechli moji úžasní kamarádi, sourozenci Katka a Michal. Několik let jsem se zájmem sledovala, jak do Mandlárny dávají kus svého srdce a bylo mi líto, že Mandlárna není i v Brně. A tak jsme dnes tady, přání se někdy plní docela rychle. 🙂
Když dnes provozuji kavárnu, je to jako bych měla desítky návštěv denně. Mám opravdu upřímně ráda lidi. Nestarám se jen o to, co si objednají, ale zajímají mě jejich příběhy a osudy. Naplňují mě energií, kterou potom můžu předávat zase dál, aby se u nás v Mandlárně měl každý hezky.
Dnes kolem sebe vidím spoustu podniků, které jsou vedeny zodpovědně, používají pouze kvalitní suroviny, chovají se ekologicky. Mám z toho radost. O to těžší potom je, když si některé z láskyplně připravených dobrot nenajdou svého zákazníka. Naštěstí Nesněženo přichází s řešením a tohle všechno trápení o hodně zjednodušuje. Je to skvělý způsob, jak jídlo spotřebovat a ještě udělat někomu hezčí den.
Vážím si týmu, který za aplikací stojí, jak lidsky, tak pracovně. Vždy je u nás ráda vidím.
🖤
A co vy? Byli jste už v Mandlárně? Znáte Aničku?
Můžeme doporučit, sami tam moc rádi chodíme!