Pavla Mele fotí

Pavla Mele fotí Jmenuji se Pavla Melenová, a tak přirozeně hodně melu – a fotím. Líbí se ti moje práce? Ozvi se.

Po delší době se hlásím s ukázkou mojí práce a rovnou mám pro vás Stopku. ❌ Jo a... žádný strach, vážně myslím Stopku s ...
04/11/2021

Po delší době se hlásím s ukázkou mojí práce a rovnou mám pro vás Stopku. ❌ Jo a... žádný strach, vážně myslím Stopku s velkým „S“ – konkrétně Stopka Libeň.

Ať už s malým nebo velkým písmenem, zastavit se občas potřebujeme všichni. 💆‍♀️ Když se stavíte tady, připraví vám navíc skvělé delikatesy, nabídnou kvalitní víno a doplníte šťávu i vašemu autu. Koncept tohoto podniku mě zkrátka baví – jede se tu v kvalitě.

A teď chlubítko. Těší mě, že jsme navázali copy i foto spolupráci. Každopádně, bez facebookového mastera Jirky Jirouta by se tak nestalo a Dan Javorský naše seskupení uzavírá skvělými grafickými tahy. Kluci, díky! A hlavně děkuju Stopce za příležitost dělat věci, které mě baví a posouváme se vzájemně dál. 🚀

Když nemáte limetku, tak tam dejte citron. 🍋 Když nemáte modelku, tak tam dejte fotografku. 💁🏽‍♀️ Lockdown je zkrátka ne...
25/03/2021

Když nemáte limetku, tak tam dejte citron. 🍋 Když nemáte modelku, tak tam dejte fotografku. 💁🏽‍♀️ Lockdown je zkrátka nemilosrdný a někdy musíte improvizovat, když i do produktových fotek potřebujete dostat emoce a modelka zrovna není při ruce. 🤷🏽‍♀️
OMX Probiotika

Pavla Mele i v novém roce furt stejně a fotí možná trošku míň, protože prý okolo nás lítá nějakej virus ne...
19/01/2021

Pavla Mele i v novém roce furt stejně a fotí možná trošku míň, protože prý okolo nás lítá nějakej virus nebo co. 🤷🏽‍♀️ Do tvorby obsahu ale vstupují i další věci, a proto teď pomáhám s korekturou a textací programu v projektu Kpsychologovi.cz.

Tuhle spolupráci si fakt hýčkám a jsem šťastná, že projekt přesvědčil už spoustu lidí, aby sdíleli své trable s psychologem a makali na své psychické kondici. Zkrátka - je oukej nebejt oukej, záleží ale na nás, co s tím uděláme. 😉 Tak kdo taky vyrazí do emočního fitka? 💪🏻

Foceno v MANDLÁRNA Brno 🌸
Tričko by Holka z blázince 👍

Těší mě, když moje fotky dělají radost. A když je to ještě v téhle době, tak je to radost dvojnásobná! 🙃
09/11/2020

Těší mě, když moje fotky dělají radost. A když je to ještě v téhle době, tak je to radost dvojnásobná! 🙃

Byla to výzva. Bylo to krásné. Bylo to dojemné. Děkuju za příležitost, Anna Kolínská. ❤️ Herečka a šansonová diva Chanta...
13/10/2020

Byla to výzva. Bylo to krásné. Bylo to dojemné. Děkuju za příležitost, Anna Kolínská. ❤️ Herečka a šansonová diva Chantal Poullain Polivka pokřtila MANDLÁRNA Brno s neuvěřitelnou grácií a já jsem opravdu vděčná, že jsem to celé mohla zachytit 🌸

Tohle rychlé focení se Simčou dopadlo nadočekávání dobře! 🙃
10/10/2020

Tohle rychlé focení se Simčou dopadlo nadočekávání dobře! 🙃

Foťák občas ráda vytáhnu i do přírody. Jen tak.
07/09/2020

Foťák občas ráda vytáhnu i do přírody. Jen tak.

Ráda občas zabrousím do témat, o kterých se nemluví, ale mělo by se! 🙏 Problematiku mužské sebevražednosti nakousl v roz...
01/08/2020

Ráda občas zabrousím do témat, o kterých se nemluví, ale mělo by se! 🙏 Problematiku mužské sebevražednosti nakousl v rozhovoru se spoluautorkou projektu Nejsi sám i Avokádo - Publicistický portál a já blejskla ilustrační fotky. 📸

Takže chlapi, sakra, jedno poselství takhle při sobotě – projevujte emoce, není to hanba. Naopak! ✌️

Schovávačky za stolem a focení momentek, jó, to je moje. 😁 Ale jako fakt! Někdy prostě pózy nejsou potřeba. 🙃
28/07/2020

Schovávačky za stolem a focení momentek, jó, to je moje. 😁 Ale jako fakt! Někdy prostě pózy nejsou potřeba. 🙃

> Je oukej, nebejt oukej <Téma, kterému se věnuje projekt Kpsychologovi.cz. Stojí za ním moje kamarádka, vystudovaná psy...
21/07/2020

> Je oukej, nebejt oukej <

Téma, kterému se věnuje projekt Kpsychologovi.cz. Stojí za ním moje kamarádka, vystudovaná psycholožka, která chce uvést věci na pravou míru. 🙏 Ve fitku se přece taky potíme nad tím, abychom vypadali dobře. Tak proč by měla být ostuda chodit i do emočního gymu?! Jsem opravdu ráda, že moje fotky tomuhle projektu propůjčují tvář. 🙃

Foceno v nejlepší MANDLÁRNA Brno 🌸
Tričko by Holka z blázince 👌

Odcházím z focení v MANDLÁRNA Brno a najednou mě Anička zastaví: „Páji, vyfotíš nás ještě rychle s Martinem, prosím?" A ...
02/07/2020

Odcházím z focení v MANDLÁRNA Brno a najednou mě Anička zastaví: „Páji, vyfotíš nás ještě rychle s Martinem, prosím?" A vznikla momentka. Cítíte tam tu lásku? ❤️

Partnerskou, mandlovou a tak vůbec. Hlavně k zákazníkům! 💁‍♀️ Posezení v Mandlárně si užijete od začátku do konce. Anička totiž udělá, co vám na očích uvidí. Nezajímá jí jen vaše objednávka, ráda poslouchá příběhy (a třeba se s vámi podělí i o ten její mandlový 🌸). Podobně přemýšlí i nad příběhem jídla, který nemusí končit zbytečným vyhazováním. Nerada plýtvá, proto spolupracuje s Nesnězeno. A z toho důvodu já spolupracuju s Mandlárnou, protože je to zkrátka projekt dělanej srdcem. Díky za důvěru, Ani! 🙃

⭐️ Hrdinové Nesnězeno #1 ⭐️

Nesnězeno netvoří pouze podniky. Jsou to majitelé, provozní a personál, kteří se rozhodli neplýtvat. To jsou ti hrdinové, díky kterým v aplikaci najdete spoustu skvělých dobrot k záchraně. A my vám chceme ukázat, kdo za udržitelnou filosofií pevně stojí!

První příspěvek patří Aničce, usměvavé majitelce MANDLÁRNA Brno:

🧚

“Pojďte dál a ochutnejte naše dobroty.” Takhle vítám všechny, kteří stojí před Mandlárnou v Brně a zvědavě nakukují dovnitř.

Píšu v Brně, protože příběh Mandlárny začal v Hustopečských mandloňových sadech. Nejdřív Mandlovicí (dnes už tedy Mandlovkou), ale postupně vznikla i mandlová káva, kosmetika nebo mandlové delikatesy. Hustopečskou Mandlárnu lidé milují a já se jim nedivím. Život jí vdechli moji úžasní kamarádi, sourozenci Katka a Michal. Několik let jsem se zájmem sledovala, jak do Mandlárny dávají kus svého srdce a bylo mi líto, že Mandlárna není i v Brně. A tak jsme dnes tady, přání se někdy plní docela rychle. 🙂

Když dnes provozuji kavárnu, je to jako bych měla desítky návštěv denně. Mám opravdu upřímně ráda lidi. Nestarám se jen o to, co si objednají, ale zajímají mě jejich příběhy a osudy. Naplňují mě energií, kterou potom můžu předávat zase dál, aby se u nás v Mandlárně měl každý hezky.

Dnes kolem sebe vidím spoustu podniků, které jsou vedeny zodpovědně, používají pouze kvalitní suroviny, chovají se ekologicky. Mám z toho radost. O to těžší potom je, když si některé z láskyplně připravených dobrot nenajdou svého zákazníka. Naštěstí Nesněženo přichází s řešením a tohle všechno trápení o hodně zjednodušuje. Je to skvělý způsob, jak jídlo spotřebovat a ještě udělat někomu hezčí den.

Vážím si týmu, který za aplikací stojí, jak lidsky, tak pracovně. Vždy je u nás ráda vidím.

🖤

A co vy? Byli jste už v Mandlárně? Znáte Aničku?
Můžeme doporučit, sami tam moc rádi chodíme!

Jeden interiér, kterej mě fakt bavil, teda spíš - baví!👌🏻
30/06/2020

Jeden interiér, kterej mě fakt bavil, teda spíš - baví!👌🏻

Adresa

Brno

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Pavla Mele fotí zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Pavla Mele fotí:

Sdílet

Kategorie