Spiritualy

Spiritualy Fotograf

30/05/2019

Tak už je po animefestu, kde proběhlo celkem deset focení, a mi se už dostaly všechny vybrané fotky na stůl tak mi nic nebrání na tom pracovat, snad se dočkáte co nejdříve;-) děkuji všem co se zučastnili a věřím že se zase někdy někde uvidíme;-)

👉👉TAK!👈👈AnimeFest-dvatisícedevatenáct!👉Zde pod příspěvek mi napište kdo by chtěl se mnou fotit co a který den👉budu brát ...
18/04/2019

👉👉TAK!👈👈
AnimeFest-dvatisícedevatenáct!

👉Zde pod příspěvek mi napište kdo by chtěl se mnou fotit co a který den
👉budu brát jednotlivce i menší skupiny(max 3 lidi)
👉focení bude rozdělené po celých hodinách, vždy dva jednotlivce nebo jednu skupinu s jednotlivcem
👉předběžné časy(mohu přidat i ubrat)
pá - 18;19;20;21
so - 10;11;13;14;15;16;17;18;19;20;21
ne - 10;11;12
👉cena bude tak jako minuý rok 250kč/5fotek každá další 50kč
pro další info bude vytvořena událost 😎😉

V poslední sobě sleduji before/after posty, tak jsem si řekl že taky něco zveřejním ;-) tak tady je něco z mojí dílny sp...
18/08/2018

V poslední sobě sleduji before/after posty, tak jsem si řekl že taky něco zveřejním ;-) tak tady je něco z mojí dílny společně s Misha.
co se upravovalo: zakl. uprava v camera rawu(zesvětlení, barvy, stíny, světla...) v psku retuš pleti, zkapalnění, dodge, burn, přidání 3D LUT profilu, export ;-)

Včera jsem slavil se svými nejbližšími přáteli narozrniny a mrkněte na dortík co jsem dostal;-)
21/07/2018

Včera jsem slavil se svými nejbližšími přáteli narozrniny a mrkněte na dortík co jsem dostal;-)

23/05/2018

Všude jsou vidět po animefestni statusy tak taky jeden přidám, užil jsem si to zase o kousek víc než minule, větší prostory chválím i k jezírku to letos bylo víc než dostačující (semtam tam bylo docela dost těsno) ale nakonec se vyvedlo i počasí (krom toho dvouhodinového deště)co dodat, bylo to super, fotek je taky dost, dokonce už mám i nahrané náhledy bez uprav, tak až se dostanu k počítači tak je rozešlu vsem co jsem fotil, s těma co jsem se domluvil na platbu na účet bych poprosil aby se mi ozvali pošlu jim číslo účtu. Taky jsem dostal i myšlenku že bych se mrknul na advik, pokid bude zajem a vyjde mi volno😉 co vy na to?

Ták! AFko se blíží, a já jako obvykle v poslední době nemám moc času na zbyt :-D v první řadě hromada starostí o svou ro...
10/04/2018

Ták! AFko se blíží, a já jako obvykle v poslední době nemám moc času na zbyt :-D v první řadě hromada starostí o svou rodinu ;-) v druhé řadě je změna práce kterou koncem května začátkem června absolvuji... tohle ale nemění nic na tom že bych si nenechal ujít tuhle parádu takže společně s tímhle statusem spouštím ono drobné zpoplatnění focení na akcích toho rázu. Nebudou žádné složité kalkulace ani balíčky, prostě bude fotka za 50kč, standartně budu fotit 5 fotek to by mělo být za nějakých 250kč. Focení bude probíhat tak, pokud se dostavíte a zaplatíte, odfotíme fotky upravím na přáni když tak doupravím, pokud budete chtít platit potom, tak jedině posláním na účet, poté obdržíte náhledy ze kterých si vyberete, následně upravím a pošlu, vždy se budu snažit co nejdříve ale musíte být trpěliví, přeci jen rodina je rodina:-) Tak snad se vám bude spolupráce semnou líbit, pokud máte poznámky nebo dotazy napište, hlavně se nebojte, pokusím se odpovědět na vše. Váš Spiri ;-)
edit - své žádosti prosím pište do akce kterou jsem vytvořil děkuji
https://www.facebook.com/events/2013732422200698/

Táák minulý víkend proběhl cosples kterého jsem se účastnil se svojí drahou polovičkou, potkal jsem spoustu známých i ne...
03/03/2018

Táák minulý víkend proběhl cosples kterého jsem se účastnil se svojí drahou polovičkou, potkal jsem spoustu známých i neznámých se kterými jsem prohodil pár slov za které jsem rád, fotek mám po skromnu přeci jen, nebyl jsem tam pracovně ale přávě že za zábavou kterou jsem opět dlouho nezažil. Co se bude dít dál? To je jasné, další událost na které se zjevím je Animefest2018 kde teda už budu fotit normálně:-) více zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1642646829163706.1073741869.894078360687227&type=1&l=e9511b03c1

Album z Cosplesu 2018 konaného v Brně

Album z Cosplesu 2018 konaného v Brně
03/03/2018

Album z Cosplesu 2018 konaného v Brně

Letos to bude moje poprvé...:D společně s moji drahou polovičkou, tak snad se tam uvidíme ;-)
21/02/2018

Letos to bude moje poprvé...:D společně s moji drahou polovičkou, tak snad se tam uvidíme ;-)

Táááák, všem zúčastněným jsem již odeslal fotky tak snad se budou líbit ;-)
13/02/2018

Táááák, všem zúčastněným jsem již odeslal fotky tak snad se budou líbit ;-)

Tak! První! První letošní akce! v samém srdci hanácké roviny se 27.1 odhraje již pravidelná akce Cosplay parade/festial ...
16/01/2018

Tak! První! První letošní akce! v samém srdci hanácké roviny se 27.1 odhraje již pravidelná akce Cosplay parade/festial v OC Šantovka, akce by měla začínat kolem 10té a trvat do 18té, takže moře času něco vyfotit, pokecat, nebo jen tak pozdravit.
Tak jestli by někdo chtěl ať písne mužem se domluvit na páru fotkách, tyhle ještě budou zadáčo, taky plánuji zavedení nějakého "ceníku" to ale v jiném příspěvku... ;-)

Adresa

Babylon Brno | Kounicova 685/20
Brno-střed
60200

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Spiritualy zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie