10/04/2018
Ták! AFko se blíží, a já jako obvykle v poslední době nemám moc času na zbyt :-D v první řadě hromada starostí o svou rodinu ;-) v druhé řadě je změna práce kterou koncem května začátkem června absolvuji... tohle ale nemění nic na tom že bych si nenechal ujít tuhle parádu takže společně s tímhle statusem spouštím ono drobné zpoplatnění focení na akcích toho rázu. Nebudou žádné složité kalkulace ani balíčky, prostě bude fotka za 50kč, standartně budu fotit 5 fotek to by mělo být za nějakých 250kč. Focení bude probíhat tak, pokud se dostavíte a zaplatíte, odfotíme fotky upravím na přáni když tak doupravím, pokud budete chtít platit potom, tak jedině posláním na účet, poté obdržíte náhledy ze kterých si vyberete, následně upravím a pošlu, vždy se budu snažit co nejdříve ale musíte být trpěliví, přeci jen rodina je rodina:-) Tak snad se vám bude spolupráce semnou líbit, pokud máte poznámky nebo dotazy napište, hlavně se nebojte, pokusím se odpovědět na vše. Váš Spiri ;-)
edit - své žádosti prosím pište do akce kterou jsem vytvořil děkuji
https://www.facebook.com/events/2013732422200698/