17/05/2026
Ameriky mezi sklepy 2026 Tour de Morava. Mám dojem, že to už byl třetí rok, co jsem akci ofiko fotil. Přestože nepanovalo nejlepší počasí, i tak se sjelo velké množství aut, návštěvníků a i z fotek jde vidět, jak se všichni bavili :)
Pro ty, co jeli spanilou jízdu. Letos jsem ji nejel, ale poprvé jsem vyskočil na rozhledně a tak jsem vyfotil každé auto, které kolonou projelo :)
Všechny fotky jsou ke shlédnutí zde:
https://us.zonerama.com/Hanakphotography/Album/1000413728