30/01/2023
,,My nejsme fotogeničtí" Tuhle větu slyším před focením skoro pokaždé :-) No... a jak jim to sluší!! Karin, Tomáš a mimi. Pohlaví je překvápko a ty já mám ráda! My s manželem nevěděli pohlaví našich dětí až dokud se nám nenarodily :-) Vydrželi byste to taky? A co tipujete těmhle dvěma? Já kluka. Ale většinou se vždycky seknu, hihi :-)
Děkuji Vám a držím palce