09/11/2021
Nic jiného nevidím jen politiku, koronu, lockdown, milión mrtvých, sto miliónů nakažených, lidé se hádají, nadávají si, vymazávají z přátel, udávají se a sami to živíme, protože o ničem jiném nemluvíme.
Tak jsem se zapojila do jedné normální řetězovky.Vyzývám ty, kteří milují přírodu,
aby zveřejnili fotku. Fotku, kterou vyfotili.
Jen jedna fotka. Bez popisu. Cílem je obnovit pokoj a harmonii bez negativity. Zkopírujte text, vložte obrázek na svoji stránku a my se podíváme na krásné fotky.❤️