Bara Veret

Bara Veret Kontaktní informace, mapa a trasa, kontaktní formulář, otevírací doba, služby, hodnocení, fotky, videa a oznámení od Bara Veret, Fotograf, Beroun.

VISION PORTRAITPůjdeš hluboko do sebe a najdeš obraz své největší síly, tvého autentického já. Vytvoříš obraz, který sku...
14/12/2023

VISION PORTRAIT

Půjdeš hluboko do sebe a najdeš obraz své největší síly, tvého autentického já. Vytvoříš obraz, který skutečně prožiješ. Naplníš se pocitem, že tvá vize existuje. A kdo ví, třeba tě to změní, nebo tě to někam posune. Každopádně hotový obraz budeš mít navždy ve svém srdci a denně na očích.

Jiří v sobě našel obraz lovce. Být lovcem je jeho zakořeněná podstata bytí. Potřebuje cítit to napětí mezi ním a zvěří, potřebuje se vystavit ohrožení, potřebuje ze sebe dostat maximum energie a přinést své indiánce potravu. Zároveň potřebuje cítit splynutí s přírodou i s těmi, které loví. Loví jen s potřebou hladu a loví s maximální pokorou vůči své potravě.
Je to stav, kde je sám sebou, kde skutečně může na maximum využít své dary a předpoklady.

Jaký je tvůj obraz?
Svěříš mi ho do rukou?

V roce 2024 se chystám věnovat převážně Vision Portraitu.
Otevírám tedy termíny na focení. Můžeš být jeden z prvních nebo darovat focení svému blízkému.

Těším se na velká dobrodružství.

VISION PORTRAITPůjdeš hluboko do sebe a najdeš obraz své největší síly, tvého autentického já. Vytvoříš obraz, který sku...
14/12/2023

VISION PORTRAIT
Půjdeš hluboko do sebe a najdeš obraz své největší síly, tvého autentického já. Vytvoříš obraz, který skutečně prožiješ. Naplníš se pocitem, že tvá vize existuje. A kdo ví, třeba tě to změní, nebo tě to někam posune. Každopádně hotový obraz budeš mít navždy ve svém srdci a denně na očích.
Jirka v sobě našel obraz lovce. Být lovcem je jeho zakořeněná podstata bytí. Potřebuje cítit to napětí mezi ním a zvěří, potřebuje se vystavit ohrožení, potřebuje ze sebe dostat maximum energie a přinést své indiánce potravu. Zároveň potřebuje cítit splynutí s přírodou i s těmi, které loví. Loví jen s potřebou hladu a loví s maximální pokorou vůči své potravě.
Je to stav, kde je sám sebou, kde skutečně může na maximum využít své dary a předpoklady.
Jaký je tvůj obraz?
Svěříš mi ho do rukou?
V roce 2024 se chystám věnovat převážně Vision Portraitu.
Otevírám tedy termíny na focení. Můžeš být jeden z prvních nebo darovat focení svému blízkému.
Těším se na velká dobrodružství.

Krásné ženy   a .vseteckova. Jak málo stačí ke kráse: Uvolni se! Díky  za tvoje “pochopouš”
25/10/2023

Krásné ženy a .vseteckova. Jak málo stačí ke kráse: Uvolni se! Díky za tvoje “pochopouš”

K tomuhle asi nepotřebuju žádný komentář psát.Takhle jednou jsme šli jesenickou hřebenovku a vzniklo tohle. Na zkoušky j...
24/10/2023

K tomuhle asi nepotřebuju žádný komentář psát.
Takhle jednou jsme šli jesenickou hřebenovku a vzniklo tohle. Na zkoušky jsem to uvedla jako ilustraci knihy Cesta pokojného bojovníka.

Touhle fotkou to všechno začalo.V tento moment jsem si chtěla udělat selfíčko s mojí tetou Alenou, protože jsme se spolu...
21/10/2023

Touhle fotkou to všechno začalo.

V tento moment jsem si chtěla udělat selfíčko s mojí tetou Alenou, protože jsme se spolu dlouho neviděly. Jak to bývá asi v každé rodině, i u nás byly vztahy všelijaké, a proto jsem si v dětství tety moc neužila. Přesto mám na každé setkání s ní a na prožitky spojené s Mariánskými Lázněmi, kde žije, naprosto fantastické vzpomínky. Mám tetu i tohle místo uložené v srdíčku s velkou hřejivou láskou.

Už už jsem si říkala, tohle je pro mě silný moment, to musím dát na fcb. A než jsem si otočila foťák z normálního na selfíčkový, měla jsem v hledáčku tenhle kanál. A tam to bylo. "Do prdele proč bych měla fotit sebe? Jsem naštvaná na děti, protože furt něco chtěj, nedaj mi pokoj, visej na mně jak haranti, co nemaj do čeho píchnout a totálně mi rušej moje vjemy spojené se vzpomínkou. Vůbec se fotit nechci, ale ten úsměv musim přeci ze sebe vytlačit" A NE! Já chci být k sobě pravdivá! A nejen k sobě, i ke svému okolí. Chci sdělit svůj silný moment, na který jen tak nezapomenu, ale nutně nepotřebuju tlačit úsměvy do hledáčku.

Tady na téhle kolonádě se mi to usadilo a rozhodla jsem se fotit si selfíčka bez foťáku otočeným k sobě. Nastalo to minulý rok v létě, kdy už ve mně přerostlo znechucení z faleše, na kterou denně koukám na fcb. Každý den jsem zaplavená mračnem fotek, které popisují NĚCO, ale o pravdě se nedá hovořit. Neříkám, že to takhle má každý, ale ta obrovská masa nás lidských duší podlehla chrlení fotek "na dojem" a úplně se odprostila od toho, co skutečně uvnitř prožívá.

Včera jsem měla hodinový hovor s kamarádkou. Tedy spíš jsem hodinu poslouchala monolog. Zvládala jsem maximálně odpovída...
20/10/2023

Včera jsem měla hodinový hovor s kamarádkou. Tedy spíš jsem hodinu poslouchala monolog. Zvládala jsem maximálně odpovídat "Hm" a hlava se mi vařila. Gréta mi povídá: "Víš já jsem se hrozně těšila na to, až to tam těm lidem řekneš, jako jsi se to nebála říct mě. A tys to tam vlastně vůbec neřekla, protože se bojíš. Ale ty se nemáš čeho bát, protože ta tvoje myšlenka je velká."

No je to tam, strach z nepřijetí, strach z hodnocení...
Co na to říct. Prostě ten strach převrátit v něco, co si budu náramně užívat. Takže od teďka "od paty", jak mi zobák narostl.

Jsem jen nesmírně vděčná za to, že někdo jako Gréta, které neustále drnčí telefon, mi dala takovou záplavu slov, aby mě probrala.

Děkuju 💙

Takhle jsem se cítila, když mi Bashka Bash řekla, že mám svůj proslov na vernisáži zkrátit, abych lidi neutahala 🫣. Bash...
19/10/2023

Takhle jsem se cítila, když mi Bashka Bash řekla, že mám svůj proslov na vernisáži zkrátit, abych lidi neutahala 🫣. Bashka ví, proč to říká, má s tím mega zkušenosti a miluje, když se lidi zkrátka baví.

Ale já to mám prostě jinak. Mám pocit, aby to mělo smysl, že jsem vzedmula ze sebe energii pro realizaci výstavy, aby to bylo řádně pochopeno. Určitě to kvalitu bez pochopení neztratí…přesto pokud si chcete vyslechnout celou tu vlnu myšlenek spojených s tímhle konceptem, přijďte si to od A do Z poslechnout na Komentovaná prohlídka výstavy NĚCO NEBO NIC?

😘

04/10/2023

O tom jak vznikal epoxidový “Chodník vzpomínek” bylo možné vidět na vernisáži.
Pro ty, kteří nemohli přijít.

Před 15ti lety jsem vytvořila takový výcuc ze tří let života a vznikl z toho Mobilový deníček. Dala jsem mu podobu malé roztomilé knížky do ruky a jeden 2,5m dlouhý pás pauzákového papíru, na který jsem nalepila malé vyvolané fotečky z mobilu. Ten se mnou roky cestoval, různě se deformoval a poškozoval. Teprve letos, když už byl i počůraný od kocoura, fotky plesnivé a já dělala jednu z větších čistek bytu, jsem ho chtěla konečně vyhodit. A teprve v tomto momentě byl materiál řádně připravený na nápad naopak moje vzpomínky “zakonzervovat”. Pořád sledujeme na soc.sítích rychle přicházející a zase rychle odplouvající záznamy druhých a nic z toho se nestává trvalé. A to považuju za dehonestující naše prožitky života. Proto jsem se rozhodla dát svým banálním vzpomínkám focené mobilem tu největší péči pro důstojnou bazamikaci a rozhodla jsem se je zalít do epoxidové pryskyřice. Následující dva měsíce nápad uzrával v mojí hlavě a převaloval se v bodě “aha a jak to udělám”. Až v polovině srpna jsem se spojila s Ondřej Salavec z BaaVi svět, co nás baví a díky jeho hecu jsme se pustili do práce. Dost podstatnou roli pro vznik sehrál Jirka Fíla z 𝗲𝗽𝗼𝘅𝗶𝗼.𝗰𝘇, který nám dal odborný dohled při odlévání epoxidu.

Díky všem, kteří přidali ruku k dílu a těm, kteří mi drželi palce.

Tak a touhle fotkou vám dodatečně děkuju za krásný kytky, který jsem od vás dostala na vernisáži. Miluju kytky a tak jse...
27/09/2023

Tak a touhle fotkou vám dodatečně děkuju za krásný kytky, který jsem od vás dostala na vernisáži. Miluju kytky a tak jsem se vám s nima vyfotila.
Dneska v lese… 🌲😎

Adresa

Beroun

Telefon

+420731208847

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Bara Veret zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Bara Veret:

Sdílet

Kategorie