27/12/2024
Když napadlo trochu sněhu na horách, honem jsme museli vyrazit na naše každoroční vánoční focení... 🙃 Vánoce jsou už sice za námi, ale vzpomínky zůstanou... ♥️ Doufám, že jste si je všichni moc užili a užíváte i posledních pár dní v tomto roce... 🙌
Děkuji Vám za přízeň a budu se moc těšit na další milá setkání! 😍
Vaše Eliška 🌸